Aquafacial ( AQUA abrázia)

AQUAFACIAL – ošetrenie, ktoré zmení váš pohlaď na vodu

 

 

Hĺbkové čistenie pleti, intenzívna hydratácia a starostlivosť proti starnutiu sú teraz k dispozícii v jednom ošetrení.

Aquafacial (Aquapeeling, Hydrodermabrázia, Hydrafacial) je nová metóda určená na omladenie pleti, ktorá spočíva v aplikácii špeciálneho roztoku voda-kyslík priamo na pokožku. Táto technika umožňuje hydratáciu, peeling a čistenie pokožky v rámci jedného ošetrenia

 

ČO JE  AQUAFACIAL  (AQUA PEELING)?

AQUAFACIAL je úplne nový koncept prírodnej starostlivosti o pleť, ktorý umožňuje pohodlne a bezbolestne vykonávať množstvo procedúr. Je to prielom v estetickej medicíne a kozmetike. Najnovší postup pre vákuové napúšťanie pokožky, čistenie pórov a zároveň hydratáciu pokožky a jej saturáciu kyslíkom.

Hydropeeling – čistenie pleti zmesou vody a vzduchu. Postup sa vykonáva špeciálnym prístrojom, ktorý dodáva pleti živiny rýchlejšie pomocou špeciálnej dýzy. Na základe toho sú počas aqua peelingu doslova „odfukované“ všetky toxíny a škodlivé látky preč z tváre a pokožka je zároveň nasýtená vlhkosťou. V konečnom výsledku má tento postup omnoho viac výhod oproti iným druhom čistenia.

VÝHODY AQUAFACIAL

 • Aqua peeling zaisťuje odstránenie povrchovú vrstvu kože zloženú z odumretých buniek
 • Čistí póry
 • Počas zákroku vyživuje pokožku aktívnym sérom
 • Hydratuje a vyživuje pokožku kyslíkom vďaka jedinečnej technológii
 • Podporuje liečbu akné
 • Pôsobí relaxačne
 • Ošetrenie je bezpečné a bezbolestné
 • Žiadne rehabilitačné obdobie
 • Môže sa vykonať kedykoľvek počas roka
 • Technológia aqua peelingu vašu pokožku skvelo vyčistí a procedúra trvá omnoho kratšie (20 -30 minút) ako mechanické čistenie
 • Nemá žiadne vedľajšie účinky, ako je trauma na pokožke, dlhodobé začervenanie či suchá pokožka
 • Ihneď po zákroku vyzerá pokožka hydratovane, čisto a sviežo

   

  Vďaka týmto výhodám je ťažké nazývať aqua peeling len pravidelným umývaním tváre. Tento postup je zameraný hlavne na vrchnú vrstvu epidermy, zatiaľ čo hydrodermabrázia môže poskytnúť dobrý účinok v boji proti starnutiu.

POSTUP

Vákuový aqua peeling sa uskutočňuje v niekoľkých fázach:

Príprava: Kozmetička dôkladne vyčistí tvár pacienta od líčenia. Na tvár sa tiež aplikuje špeciálne tonikum, ktoré odstraňuje zvyšky nečistôt z povrchu pokožky.

Základ: Kozmetička poháňa dýzu pozdĺž masážnych línií. Okrem toho môže tiež používať séra alebo vitamíny na nasýtenie pokožky užitočnými látkami. Spravidla sú používané najmä na odstránenie akné či iných defektov.

Záver: Kozmetička môže na tvár aplikovať jemný výživný krém. Obnova trvá 2 až 6 hodín.

PO ZÁKROKU

Ak chcete po zákroku dosiahnuť čo najlepší výsledok, musíte pokožku každý deň zvlhčiť špeciálnymi krémami a pleťovými vodami a tiež piť dostatok vody. V prvých mesiacoch po ukončení kurzu musíte chrániť pokožku pred vplyvom ultrafialového žiarenia.

 

KOĽKO POSTUPOV JE POTREBNÝCH?

Aqua peeling sa vykonáva od 3 do 5 s prestávkou 2 týždne. Medzi procedúrami musí byť pokožka denne vyživovaná a hydratovaná a ošetrená oblasť pokožky musí byť skrytá pred priamym.

AQUAFACIAL PRED A PO

Pri skúmaní recenzií žien, ktoré absolvovali ošetrenie aquapilácie, dermatológovia zaznamenali, že väčšina pacientov si spravidla všimne zlepšenie celkového stavu pokožky už po prvom sedení, tvár je hydratovaná, zjemnená, jej reliéf a tón sú vyrovnané, jej farba sa zlepší. Pri nasledujúcom sedení tonus tvárových svalov sa zvyšuje, jazvy sú menej viditeľné, jemné vrásky sú vyhladené.

AQUAFACIAL (AQUApeeling, Hydrafacial, Hydrodermabrázia)

je nová metóda na omladenie pleti, ktorá spočíva v aplikácii špeciálneho roztoku vody a kyslíka na pokožku. Táto technika umožňuje hydratáciu, peeling a čistenie pokožky v rámci jedného postupu.

 

Thank you for your application!

your application has been accepted, you will be contacted soon