Tetovanie obočia púdrovou metódou

V dnešnej dobe sa môžete stretnúť s mnohými pomenovaniami, ktoré sa spájajú s touto metódou, a to nanostrekovanie, zamat, pixel, škvrna či tieň.

Jedna sa o špeciálny druh tetovania obočia. V tomto prípade obočie nadobudne úplne prirodzený vzhľad a farbu, ako keby ste si naň aplikovali tiene či ceruzku, ktorá jemne zatieni pokožku obočia. Vzniká tak prekrásny efekt „dymu“. Technika púdrového obočia si získala veľkú popularitu a dnes je medzi dámami mimoriadne obľúbená.

V procese vykonávania metódy sa zavádza pigment do horných vrstiev kože jeho zmiešaním a „natiahnutím“. Špeciálna technika tetovania spočíva v rovnomernej aplikácii pigmentu pomocou špeciálneho zariadenia. Farbivo sa nastrieka na najmenšie častice a pod kožu nie sú injikované ihlou, ale špeciálnym elektronickým zariadením. Navonok to vyzerá ako krátka tyč s tryskou na konci. Takéto „pero“ podporuje presnú aplikáciu bez zbytočných poranení pokožky. Na rozdiel od „klasického“ tetovania je tvár vystavená minimálnemu zásahu. Anestézia použitá počas manipulácie je určená na zmiernenie nepohodlia a bolesti.

Po aplikácii môžete pociťovať nepríjemný pocit zovretia pokožky, ktorý však ustúpi už o pár dní po aplikácii. Počas tohto obdobia je veľmi dôležité dodržiavať odporúčania dermatológa, aby rehabilitácia prebiehala čo najrýchlejšie a najjednoduchšie.

Mesiac po zákroku je potrebné opakované rozprašovanie. Táto oprava pomôže napraviť minulé nedostatky a lepšie konsoliduje výsledok.

Postup hojenia obočia

Výsledok celého postupu je úžasný.

Obočie vyzerá elegantne, je stále dobre upravené a prirodzené. Neexistujú tu žiadne jasné tvary a hranice, ako to býva pri klasickom tetovaní obočia či mikrobladingu. A čo je najdôležitejšie, táto technika vyhovuje úplne všetkým a nemá žiadne vekové ohraničenia.

Thank you for your application!

your application has been accepted, you will be contacted soon