Predlžovanie mihalníc (1-2-3-4D, Volume)

 

VOLUME LASHES – OBJEMOVÉ MIHALNICE

Sú absolútne ľahké, pružné, a mäkké na dotyk ako prírodné riasy. Výhodou je tiež, že sa netočia, sú extra mechanicky odolné, vydržia 4 – 5 týždňov, pretože ich je na oku oveľa viac, ale zároveň sú veľmi pohodlné.

Na jednu mihalnicu klientky lepíme v závislosti od jej hustoty mihalníc aj od želaného výsledku dva až desať umelých rias, čím dosiahneme extra objem, ale samozrejme vieme vytvoriť aj prirodzený vzhľad.

Ideálne pre ženy, ktoré majú menej vlastných mihalníc.

Na aplikáciu sa používajú 100% norkové mihalnice alebo veľmi jemné syntetické mihalnice v hrúbkach 0,05 mm, 0,07 mm a 0,10mm. Extraobjemové mihalnice sa tešia čoraz väčšej obľube klientiek, pretože vďaka tejto metóde už nie je nemožné vytvoriť efekt hustoty, po akom ste vždy tajne snívali.

Dĺžka aplikácie je 2-3 h.

 

Predlžovanie mihalníc-4D a FAREBNÉ Mihalnice

Nadýchané a dlhé riasy sú považované za základ atraktívneho pohľadu! Nie každé dievča dostalo do vienka krásne mihalnice, avšak teraz máte možnosť splniť si sen v podobe krásnych rias pomocou procedúry 4D, ktorá ich predĺži.

Predlžovanie rias je považovaný za zložitý proces, avšak veľmi efektívny. Vďaka tejto procedúre budú Vaše riasy vyzerať prirodzene a oči budú na pohľad výraznejšie a elegantnejšie.

Podstata tejto procedúry spočíva v tom, že riasy (prírodné alebo umelé) sú nalepené k Vašim vlastným. Lepenie rias začína od vonkajšieho okraja oka k vnútornému. Lepidlo na riasy je špeciálne, nespôsobuje alergie, a to aj u ľudí s citlivou pokožkou. Pred procedúrou by na riasach nemala byť špirála.

Novinkou je aj FAREBNÉ Mihalnice (MODRÉ, TMAVOHNEDÉ, FIALOVÉ, ČERVENÉ )

Thank you for your application!

your application has been accepted, you will be contacted soon