Biorevitalizácia Pleti BioRePeel CL3

VŠESEZÓNNY PEELING-REVITALIZANT BIOREPEELCL3.

BioRepeel je revolučným produktom v oblasti omladenia a revitalizácie pokožky, ktorý prináša účinnú a bezbolestnú alternatívu k tradičným ošetreniam. S jeho inovatívnym prístupom k omladzovaniu pokožky môžeme dosiahnuť úžasné výsledky bez použitia ihličiek a bez bolesti. Jeho jedinečné zloženie kombinuje biostimuláciu, revitalizáciu, hydratáciu a omladenie s peelingovým efektom.

Čo je BioRePeel a ako funguje?

BioRepeel je vysoko účinný peeling, ktorý kombinuje biostimulačné účinky na medicínskej úrovni s peelingovým efektom. Jeho jedinečné zloženie zahŕňa špecifické aktívne zložky ako TCA, AHA, BHA, PHA, aminokyseliny, vínovú, citrónovú, salicylovú, laktobiómovú, gama-aminomáslovú kyselinu, arginín, prolin, izoprolín, sodnú soľ kyseliny askorbovej (vitamín C), riboflavín (vitamíny В2), ktoré stimulujú regeneráciu pokožky a bojujú proti známkam starnutia.

Zloženie BioRePeelCl3 je jedinečné a originálne, s dvojfázovým gélovým systémom, ktorý kombinuje lipolitické a hydrofóbne zložky. Aj pri vysokých koncentráciách kyselín (až TCA 35% pre tvár a TCA 50% pre telo) pacienti zriedka pocítia drastické olupovanie alebo pálenie, čo minimalizuje ich nepohodlie.

Aktívne zložky BioRePeelCl3 bez peroxidu, amoniaku a oxidácie účinne bojujú proti následkom UV žiarenia, vráskam, pigmentácii a akné. Tento unikátny prípravok obsahuje špecifický kolagénový booster, antioxidanty a liftingové zložky, ktoré účinne bojujú proti starnutiu. Jeho inovatívna zmes TCA, AHA, BHA, PHA, aminokyselín a vitamínov stimuluje pokožku a zabezpečuje revitalizačný účinok spolu s peelingovým efektom.

BIOREPEEL Cl3 DVOJFÁZOVÝ PEELING

VŠESEZÓNNY PEELING-REVITALIZANT 

 • Dosiahnutie efektu biorevitalizácie bez použitia injekcií
 • Absencia "frost" efektu a fotosenzitivity
 • Možnosť aplikácie v ľubovoľnom veku (ako pre mladú, tak pre zrelú pokožku)
 • Celoročná aplikácia peelingu BioRepeel umožňuje použitie kedykoľvek počas roka
 • Výborne sa kombinuje s inými kozmetickými procedúrami
 • Krátkodobosť sedenia
 • Žiadne nepohodlie pre pacienta
 • Vysoká a rýchla efektivita bez potreby rekonvalescencie po zákroku
 • Účinný boj proti starnutiu a jeho prevencia
 • Mladistvosť, pružnosť, elasticita, čerstvosť a zdravý vzhľad pokožky po sedení peelingu.
 • Cena peelingu BioRepeelcl3 je dostupná.

Zloženie BioRePeelCl3 je jedinečné a originálne, s dvojfázovým gélovým systémom, ktorý kombinuje lipolitické a hydrofóbne zložky. Aj pri vysokých koncentráciách kyselín (až TCA 35% pre tvár a TCA 50% pre telo) pacienti zriedka pocítia drastické olupovanie alebo pálenie, čo minimalizuje ich nepohodlie.

-          Vínna kyselina: Pomáha pri exfoliácii pokožky a stimuluje obnovu kožných buniek.

-          Citrónová kyselina: Má exfoliačné vlastnosti a pomáha odstraňovať odumreté bunky pokožky.

-          Salicylová kyselina: Často používaná pri liečbe akné, pomáha čistiť póry a odstraňovať nadbytočný olej z kože.

-          Laktobiómová kyselina: Poskytuje hydratáciu a zjemňuje pokožku.

-          Gama-aminomáslová kyselina: Pomáha pri exfoliácii a stimuluje syntézu kolagénu, čo zlepšuje štruktúru a pružnosť kože.

-          Arginín, prolin, izoprolín: Tieto aminokyseliny sú dôležité pre tvorbu kolagénu a pomáhajú pri obnove pokožky.

-          Ascorbat sodný (vitamín C): Má antioxidantové vlastnosti a pomáha chrániť kožu pred škodlivými účinkami voľných radikálov.

-          Riboflavín (vitamín B2): Podporuje zdravie pokožky a podieľa sa na jej regenerácii.

 • Vek a tehotenstvo: Niektoré aktívne zložky peelingu by mohli byť kontraindikované pre tehotné ženy alebo osoby mladšie ako 18 rokov.
 • Citlivosť na zložky: Osoby s citlivosťou na niektoré zložky peelingu by mali byť opatrné, pretože môžu vyvolať alergické reakcie alebo podráždenie pokožky.
 • Pokožkové ochorenia: Osoby s aktívnymi pokožkovými ochoreniami, ako sú dermatitída, ekzém alebo psoriáza, by mali byť opatrné pri používaní peelingu a poradiť sa s dermatológom.
 • Vyrážky alebo poškodenia kože: Použitie peelingu na koži s otvorenými ranami, vyrážkami alebo inými poškodeniami môže spôsobiť nežiaduce účinky a podráždenie.
 • Nedávne iné procedúry: Osoby, ktoré podstúpili nedávne iné ošetrenia kože, ako sú laserové ošetrenia alebo chemické peelingy, by mali počkať na úplné zotavenie pred použitím BioRePeel.
 • História kožných reakcií: Osoby s predchádzajúcimi negatívnymi reakciami na chemické peelingy by mali byť opatrné pri používaní BioRePeel a poradiť sa so svojím dermatológom.
 • Je dôležité zvážiť tieto kontraindikácie a diskutovať s kvalifikovaným odborníkom pred začatím akéhokoľvek ošetrenia peelingu.

Čo robí BioRePeel tak špeciálnym?

 Jedným z hlavných prínosov BioRepeel je jeho unikátne dvojfázové gélové zloženie, ktoré kombinuje lipolitické a hydrofóbne zložky. Táto kombinácia umožňuje hlbokú stimuláciu pokožky a revitalizačný efekt bez drastického olupovania a nepohodlia pre pacienta.

Ďalšou výhodou BioRepeel je jeho viacnásobný účinok. Okrem toho, že omladzuje a revitalizuje pokožku, pomáha aj v boji proti vráskam, pigmentácii a prejavom akné. Jeho antibakteriálne vlastnosti znižujú tvorbu mazu a zároveň zabraňujú vzniku akné.

BioRepeelCl3 je ideálny nielen pre zrelú pokožku, ale aj pre mladú pokožku s akné v akútnej fáze, pretože má bakteriostatické účinky, zmenšuje zväčšené póry a tvorbu mazu, a tým zabraňuje vzniku akné. Okrem toho možno tento prípravok aplikovať aj v lete bez rizika tvorby pigmentov.

Pre koho je BioRePeel vhodný?

BioRepeel je vhodný pre všetky typy pokožky a vekové kategórie. Od zrelej pokožky so známkami starnutia až po mladú pokožku s problémami akné, tento produkt prináša účinné riešenia pre všetky potreby.

Princíp pôsobenia peelingu BioRePeel cl3 (BioRePeel)

Chemický peeling BioRePeelCl3 sa vyznačuje dvoufáz tým pôsobením aktívnych zložiek.

➜ Prvá fáza (hydrofilná) je zameraná na hlboké hydratovanie, obnovu prirodzenej rovnováhy vody, prenikanie do všetkých podkožných vrstiev a stimuláciu prirodzeného obnovovania kože zvnútra.

➜ Druhá fáza (lipofilná) spúšťa proces odlupovania horných vrstiev epidermis s cieľom dosiahnuť maximálnu obnovu kože, minimalizáciu strát vody, vyhladenie vrások, odstránenie vizuálnych defektov a obnovenie ochranných mechanizmov celej štruktúry kože.

Ako často aplikovať

každých 7-10 dní, kurz 4-6 procedúr, v závislosti od lekárskej hodnotenia a cieľov procedúr.

 

Aplikácia BioRePeel je rýchla a jednoduchá, a nevyžaduje žiadnu rekonvalescenciu. Tento prípravok je ideálny pre tých, ktorí nechcú alebo nemôžu podstúpiť injekčnú revitalizáciu, pretože obnovuje a omladzuje pokožku bez bolesti a bez rehabilitácie.

Môže sa tiež ľahko kombinovať s ďalšími ošetreniami v našom salóne, čo z neho robí ideálny doplnok k vašej každodennej starostlivosti o pleť.

 

Pre viac informácií o tom, ako môže BioRePeel zlepšiť vašu pokožku, kontaktujte nás ešte dnes

Thank you for your application!

your application has been accepted, you will be contacted soon