Úprava obočia a mihalníc

Farbenie a formovanie obočia a rias

Správny tvar obočia vytvára otvorený, krásny a výrazný vzhľad tváre. Nie každá žena sa môže pochváliť ideálnym tvarom obočia, ktorý získala od prírody. V takomto prípade je potrebná korekcia obočia. Avšak skôr, ako začnete robiť rozhodné kroky, pamätajte, že každý človek má v obočí viac ako 600 chĺpkov. Práve preto je trhanie obočia dôležitá záležitosť.

Odborníci v salóne, na základe typu a farby vašej tváre, vyberú ideálnu farbu obočia, ktorá dôkladne podčiarkne vašu krásu. Ak chceme, aby bolo naše obočie ideálne, musia byť obe dokonale symetrické. Ak tvar obočia nie je ani zďaleka bezchybný, je taktiež dôležité obrátiť sa na odborníkov, ktorí sa korekciou obočia zaoberajú. Treba poznamenať, že naša procedúra, týkajúca sa korekcie obočia, je v salóne menej bolestivá ako procedúra vykonaná doma.

Farbenie obočia a rias je veľmi precízna práca. Farba sa v žiadnom prípade nemôže dostať do oka. Pomocou špeciálnej paličky sa farbivo najprv aplikuje na riasy, a potom na obočie v smere rastu chĺpkov. Aby sa zabránilo kontaktu farby s pokožkou používame špeciálne podložky. Po farbení, ktoré trvá zvyčajne 5 až 10 minút, sa farba odstráni vlhkými vatovými tampónmi.

Ak chcete hneď po prebudení vyzerať úžasne, farbenie obočia a rias od našich profesionálov Vám v tom pomôže.

Thank you for your application!

your application has been accepted, you will be contacted soon